Wellness

Wellness pro celou rodinu jsme v penzionu Dům Alois pojali netradičně. Nenabídneme Vám ani vnitřní bazén, ani saunu. Naši hosté mají možnost vyzkoušet si severskou specialitu, kterou mnozí z vás znají z alpských lyžařských středisek. „Koupací sud“ – zážitek z koupele ve dřevem vytápěném koupacím sudu je ještě větší než si dokážete představit. Pobyt venku na čerstvém vzduchu s rodinou nebo přáteli, ve vodě teplé 38–42 °C nadchl všechny, kteří tuto lahůdku vyzkoušeli.

 

Bazén (léto)

V během léta u nás můžete využít venkovní krytý bazén (15×5 m). Sezóna provozu bazénu (a teplota vody) se řídí aktuálními klimatickými podmínkami. Zpravidla bývá bazén v provozu od konce května do poloviny září.

[fotogalerie bazénu zatím chybí]

 

Koupací sud (jaro, podzim zima)

Teplá koupel je nejen příjemná, ale také účinná relaxace a možnost jak se zbavit fyzické i psychické únavy. Vodoléčbu si užívali již v antické době a byla nepostradatelnou součástí životního stylu. Teplá voda dokáže zmírňovat příznaky artritidy, revmatismu, odbourává stres a funguje jako svalová terapie. Svoje pozitiva má i fakt, že se koupete pod širým nebem.

Tak si s sebou nezapomeňte v zimě zabalit také plavky a župany, protože jsme pro Vás jeden koupací sud připravili.

 

Svezte děti na koni

Pro naše malé hosty, ale i jejich rodiče rádi zajistíme projížďku na koni, kterého při troše štěstí bude doprovázet ještě hříbátko… Celou projížďku budete absolvovat pod dohledem zkušené lektorky s destiletou praxí v oboru hipoterapie. Pro ještě nesedící batolata je dokonce připravena technika jízdy na koni v leže v za asistence rodiče (viz fotgalerie).